تبلیغات
آرمان دانش - قبل از استفاده از سایت حتما این نکات را بخوانید
Designed by Freepik
قبل از استفاده از سایت حتما این نکات را بخوانید

با سلام خدمت تمامی خوانندگان این سایت.برای استفاده هر چه بهتر و بیشتر از این سایت لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:
  1. این سایت برای دانش آموزان دوران راهنمایی تهیی شده است و از ریاضی آن دانش آموزان سال اول دبیرستان می توانند استفاده کنند
  2. در این سایت در دروس شیمی،فیزیک،ریاضی و هوش 45تست وجود دارد که 10تست اول برای دانش آموزان اول راهنمایی و 15تست دوم برای دانش آموزان دوم راهنمایی و20 تست آخر برای دانش آموزان سوم راهنمایی و اول دبیرستان است.
  3. در این سایت انواع سوال های آسان و سخت وجود دارد و سعی می شود هر دو هفته سوال ها جدید شود
  4. در کنار هر سوال علامتی وجود دارد.علامت() به  معنای سوال آسان و علامت () به معنای سوال متوسط و ()به معنای سوال سخت است.
  5. در صورتی که هر سوالی را نتوانستید حل کنید یا تمایل به داشتن پاسخ آن داشتید می توانید سوال را به ایمیل iman.mallekan@gmail.com ارسال فرمایید سعی می شود جواب در همان هفته به دست شما برسد.
  6. همچنین لازم به ذکر است که از حل نکردن سوال نا امید نشوید زیرا بعضی سوال ها بسیار سخت است که لازم به دانستن نکاتی است که در این سات گذاشته می شود.
  7. در پایان از پدر و مادرم به دلیل زحمات بسیاری که برای موفقیت من کشیده اند تشکر می کنم و به جمله ای از (غیاث الدین جمشید کاشانی) ریاضی دان بزرگ ایران زمین در مقدمه کتاب (مفتاح الحساب) تمسک می جویم که:

    (از کسی که به این کتاب(سایت)نظر می افکند استدعا دارم که از ضعف عبارت آن مرا معذور دارد و اگر لغزشی در آن روی داده است بر من خرده نگیرد چرا که من به عجز و تقصیر خود،مقرم و به سستی بیان در نوشته خویش معترف)